بیوگرافی Julie Plec

Movie VoV


دانلود فیلم و سریال های روز جهان – ویکی پدیا هنر هفتم
Julie Plec

جولی پلک (متولد ۲۶ مه ۱۹۷۲) یک تهیه کننده و نویسنده آمریکایی است که بیشتر به خاطر مجموعه خاطرات خون آشام و اصیل ها معروف شده است.

کودکی

پلک در سال ۱۹۹۴ از دانشگاه نورت وسترن فارغ التحصیل شد. او درابتدا در رشته مرتبط با فیلم تحصیل می کرد اما درمیانه راه رشته اش را تغییر داد و در رشته مرتبط با وزراتخانه ها فارغ التحصیل شد.

مسیر شغلی

پلک فیلمنامه دیگری برای وس کریون به نام نفرین شده نوشت که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و در آن کریستینا ریچی، جسی ایزنبرگ، جاشوا جکسون و شانون الیزابت بازی کردند. این فیلم در مراحل فیلمنامه نویسی و برنامه ریزی دچار مشکلاتی شد و نهایتاً در باکس افیس موفق نبود.

پلک مجموعه تلویزیونی جدیدی برای سی دابلیو با نام خاطرات خون آشام تهیه دید که اقتباسی از رمانی با همین نام بود. این مجموعه به بررسی داستان زندگی الینا گیلبرت (نینا دوبرو) می پردازد که عاشق خون آشامی به نام استفن سالواتوره (پاول وسلی) شده است. به زودی او خودش را در مثلث عشقی استفن و برادر بزرگترش، دیمن (ایان سامرهلدر) می بیند. این دو برادر هم گرفتار قضایایی از گذشته خود با کاترین پیرس (دوبرو) هستند. این مجموعه بر روی زندگی دوستان الینا و دیگر ساکنان شهر میستیک فالز نیز تمرکز دارد.خاطرات خون آشام در ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۹ روی آنتن رفت و به زودی سریالی جهانی شد.

در نوامبر ۲۰۱۲، ددلاین دات کام اعلام کرد که جولی پلک و گرگ برلانتی حقوق ساخت انسان‌های فردا را بدست آورده اند.

در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۳، اعلام شد که یک قسمت آزمایشی از خاطرات خون آشام به نام اصیل ها، قرار است به مجموعه ای مجزا تبدیل شود. این قسمت در آوریل ۲۰۱۳ در فصل چهارم خاطرات خون آشام پخش شد. کمی بعد به سریالی برای سی دابلیو تبدیل شد که اولین فصل آن در سال ۲۰۱۳-۱۴ روی آنتن رفت. جوزف مورگان در نقش کلاوس به صحنه بازگشت. بعلاوه بازیگران خاطرات خون آشام ازجمله دنیل گیلیز، کلر هولت و فیبی تانکین هم در این فیلم نقشی دارند. این مجموعه با مسئولیت جولی پلک و بدون دخالت کوین ویلیامسون هدایت می شود.
دیدگاه کاربران :وارد کردن دیدگاه