دانلود سریال The Walking Dead | مردگان متحرک

Movie VoV


دانلود فیلم و سریال های روز جهان – ویکی پدیا هنر هفتمکارگردان


بازیگرانموسیقی متنThe Walking Dead

 

 

 

 

 

 

 

AMC  | The Walking Dead

«ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند


 Rick Grimes is a former Sheriff's deputy who has been in a coma for several months after being shot while on duty. When he awakens he discovers that the world has been ravished by a zombie epidemic of apocalyptic proportions and that he seems to be the only person still alive. After returning home to discover his wife and son missing, he runs into survivors Morgan and his son; who teach him the ropes of the new world. He then heads for Atlanta to search for his family. Narrowly escaping death at the hands of the zombies on arrival in Atlanta he is aided by another survivor, Glenn who takes Rick to a camp outside the town. There Rick finds his wife Lori and his son, Carl, along with his partner/best friend Shane and a small group of survivors who struggle to fend off the zombie hordes; as well as competing with other surviving groups who are prepared to do whatever it takes to survive in this harsh new world. Now they ...must try to work together and protect themselves, from the dead, but

در حال پخش | دوشنبه ها
(TV-MA | 44min | TV Series ( -2010
IMDB Metacritic
8.6/10  82/100
ژانر:هیجان انگیز | ترسناک | درام
سازنده:Frank Darabont
ستارگان: Andrew Lincoln , Norman Reedus , Melissa McBride

پرامتیازترین فیلم با رتبه 186

جوایز: نامزد 1 امی. برنده 48 جایزه و 141 نامزد دیگر. بیشتر
عکس ویدئو اخبار
نسبت تصویر ؟   |   16 : 9
کشور ایالات متحده آمریکا
زبان انگلیسی
تاریخ انتشار  31 October 2010 (ایالات متحده آمریکا)
دیگر نام های شناخته شده  Walking Dead بیشتر 
مکان های فیلم برداری   Senoia, Georgia, USA
سایت های رسمی   Official Facebook | Official site
 
زیرنویس: فصل اول | فصل دوم | فصل سوم | فصل چهارم | فصل پنجم | فصل ششم | فصل هفتم
فصل هفتم

دانلود زبان اصلی«1080p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود زبان اصلی«1080p»

رفتن به صفحه دانلود

x265


دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود

x265


دانلود زبان اصلی«480p»

رفتم به صفحه دانلود

فصل ششم

دانلود زبان اصلی«1080p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود

x265


دانلود زبان اصلی«480p»

رفتم به صفحه دانلود

فصل پنجم

دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود زبان اصلی«480p»

رفتم به صفحه دانلود

فصل چهارم

دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود دوبله فارسی«480p»

رفتم به صفحه دانلود


 دانلود دوبله فارسی«720p»

رفتن به صفحه دانلود

فصل سوم

دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود دوبله فارسی«480p»

رفتم به صفحه دانلود


 دانلود دوبله فارسی«720p»

رفتن به صفحه دانلود

فصل دوم

دانلود زبان اصلی«720p»

رفتن به صفحه دانلود


دانلود دوبله فارسی«480p»

رفتم به صفحه دانلود


 دانلود دوبله فارسی«720p»

رفتن به صفحه دانلود

منبع: my-film.org

مردگان متحرک (به انگلیسی: The Walking Dead) یک مجموعه تلویزیونی درام، ترسناک و پسا رستاخیزیآمریکایی، ساختهٔ فرانک دارابونت است. این مجموعه، از روی کتاب مصوری با همین نام نوشته رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی ادلرد ساخته شده‌است. این مجموعه داستان از آنجا آغاز می‌شود که اندرو لینکولن در نقش معاون کلانتر، ریک گرایمز، پس از برخاستن از کما با دنیایی مواجه می‌شود که پر از مردگان متحرکی است که مشابه زامبی‌های فیلم‌های ژانر وحشت جورج ای. رومرو، گوشت انسان را می‌خورند. او سعی می‌کند که خانواده‌اش را پیدا کند و در این راه با گروهی از بازماندگان که همسر و فرزندانش بین آنها هستند برای زنده ماندن تلاش می‌کند.

پخش این مجموعه از ۳۱ اکتبر ۲۰۱۰ از شبکه کابلی ای‌ام‌سی در آمریکا آغاز شد. هم‌اکنون فصل ششم به اتمام رسیده است و پخش فصل هفتم از آبان ۹۵ شروع می‌شود.

این مجموعه با اقبال عمومی مواجه شد و نامزد جایزه‌های متعددی از جمله نامزد جایزه انجمن نویسندگان آمریکا و جایزه گلدن گلاب برای بهترین مجموعه تلویزیونی درامشد.قسمت اول فصل چهارم توانست رکورد پر بیننده‌ترین سریال درام تاریخ شبکه‌های کابلی را بشکند اما پس از آغاز فصل پنجم این مجموعه در رتبه‌بندی نیلسن(Nielsen ratings) توانست رکورد قبلی خود را تغییر دهد؛ دست یافتن به ۱۷٬۳ میلیون بیننده برای قسمت نخست فصل پنجم که به پربیننده‌ترین سریال درام تاریخ شبکه‌های کابلی تبدیل شد.

داستان


این سریال که بر اساس یک مجموعه داستان مصور با همین نام ساخته شده است، داستان زندگی گروهی از انسان‌ها را روایت می‌کند که در عصر آخرالزمان زامبی‌ها زندگی می‌کنند. این سریال داستان زندگی پلیسی را نشان می‌دهد که در یک مأموریت تیر می‌خورد و به کما می‌رود. وقتی بیدار می‌شود، متوجه می‌شود همهٔ مردم شهر تبدیل به مردهٔ متحرک شده‌اند و شهر به‌هم ریخته‌است. از این رو به دنبال خانواده‌اش (همسر و پسرش) می‌رود. در نهایت آن‌ها را به همراه گروه دیگری از بازماندگان پیدا می‌کند. اکثر داستان در محدودهٔ شهر آتلانتا و حومهٔ جورجیای جنوبی رخ می‌دهد. مهاجرت به حومهٔ جورجیا زمانی اتفاق می‌افتد که این بازماندگان برای یافتن یک پناهگاه به‌دور از زامبی‌ها می‌گردند. این زامبی‌ها که در جریان فیلم با نام‌های walker و biter (گاز گیرنده) خطاب می‌شوند، هر موجود زنده را که در مسیر می‌بینند، می‌خواهند بخورند و پس از گاز گرفتن فرد، مرده و سپس جنازه اش به حرکت درمیاید. چرخه اصلی داستان (مردگان متحرک) با شروع فصل دوم به حاشیه کشیده می‌شوند و چرخه اصلی و جذاب داستان حول انسان‌ها می‌چرخد. کمبود آذوقه، نبود سرپناه و درگیری با افرادی که بدتر از مردگان متحرک هستند. بر اساس کتاب‌های کمیک درفصل هفتم یک پروفسور بیولوژیک واکسنی ساخته که بعد از گاز گرفتن افراد به مرده متحرک تبدیل نمی‌شوند و در فصل هفتم جنگ بر سر بقا بین انسان‌ها است.

پخش


پخش این مجموعه از ۳۱ اکتبر ۲۰۱۰ از شبکه کابلی ای‌ام‌سی در آمریکا آغاز شد. در هفته اول نوامبر ۲۰۱۰، این سریال برای اولین بار در سطح بین‌المللی در شبکه‌های بین‌المللی فاکس پخش شد. به دلیل مقبولیت این مجموعه ای‌ام‌سی آن را برای فصل دوم در ۱۳ قسمت تمدید نمود که از ۱۶ اکتبر ۲۰۱۱ پخش آن شروع شد. در اواخر پخش فصل دوم ای‌ام‌سی اعلام کرد که فصل سوم آن نیز با ۱۶ قسمت، از ۱۴ اکتبر ۲۰۱۲ پخش خواهد شد. ای‌ام‌سی این سریال را برای فصل چهارم با ۱۶ قسمت تمدید کرد که از ۱۳ اکتبر ۲۰۱۳ پخش آن شروع شد. در اواسط پخش فصل چهارم ای‌ام‌سی سریال را برای فصل پنجم تمدید کرد. پس از پایان فصل چهارم ای‌ام‌سی در تاریخ فصل پنجم را ۱۲ اکتبر (۲۰۱۴) پخش کرد.

فصل‌ها و قسمت‌ها


فصل اول در ۶ قسمت در سال ۲۰۱۰ به نمایش درآمد. فصل دوم هم شامل ۱۳ قسمت بود. فصل سوم از ۱۴ اکتبر ۲۰۱۳ آغاز به پخش کرد و در قسمت ۱۶ام پایان یافت. فصل چهارم سریال هم ۱۳ اکتبر ۲۰۱۳ آغاز شد که شامل ۱۶ قسمت بود. فصل پنجم سریال نیز در ۱۲ اکتبر ۲۰۱۴ (۲۰ مهر ۱۳۹۳) آغاز شد که این فصل نیز شامل ۱۶ قسمت بود. فصل ششم از روز ۱۱اکتبر۲۰۱۵(۱۹ مهر ۱۳۹۴)آغاز به پخش شد. ساخت فصل هفتم این سریال شروع شده است و در پاییز ۲۰۱۶ پخش آن آغاز خواهد شد.

مردگان سخنگو


مردگان سخنگو عنوان برنامهٔ زندهٔ تلویزیونی است که از فصل دوم سریال به بعد پس از پایان هر قسمت پخش می‌گردد. در این برنامه بر روی موضوعات مطرح شده در هر قسمت با حضور عوامل سریال بحث می‌شود.

بازیگران اصلی


……….اندرو لینکولن در نقش ریک گریمز

……….چندلر ریگز در نقش کارل گریمز

……….نورمن ریداس در نقش دریل دیکسون

……….مایکل راکر در نقش مریل دیکسون

……….جان برنتال در نقش شین والش

……….استیون ین در نقش گلن ری

……….سارا وین کالیز در نقش لوری گریمز

……….لوری هولدن در نقش آندریا

……….جفری دمون در نقش دیل هورواث

……….لنی جیمز در نقش مورگان جونز

……….رابرت سینگلتون در نقش تئودور داگلاس (تی-داگ)

……….ملیسا مک براید در نقش کارول پلیتر

……….اسکات ویلسون در نقش هرشل گرین

……….لورن کوهن در نقش مگی گرین

……….امیلی کینی در نقش بث گرین

……….دانای گوریرا در نقش میشون

……….دیوید موریسی در نقش فرماندار

……….دالاس رابرت در نقش دکتر میلتون ممت

……….چاد.ال کولمن در نقش تایریس

……….سنیکا مارتین-گرین در نقش ساشا

……….لارنس گیلیارد جونیور در نقش باب استوکی

……….آلانا مسترسن در نقش تارا کامبلر

……….مایکل کودیتز در نقش آبراهام فورد

……….جاش مک درمیت در نقش دکتر یوجین پورتر

……….کریستین سراتوس در نقش رزیتا اسپینوسا

……….اندرو .جی وست در نقش گرت

……….سث گیلیام در نقش پدر گابریل استوکس

……….کریستین وودز در نقش دان لرنر

……….تایلر جیمز ویلیامز در نقش نوآه

تعداد بینندگان


مردگان متحرک: بیننده هر قسمت (در هزار نفر)
MV5BMjA5NDg4NzQ3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMjU3NjY5Ng@@._V1_SX1777_CR0,0,1777,753_AL_
  • ‎فصل ۱ (۲۰۱۰): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۱۰ شب.
  • فصل ۲ (۱۲–۲۰۱۱): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۹ شب.
  • فصل ۳ (۱۳–۲۰۱۲): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۹ شب.
  • فصل ۴ (۱۴–۲۰۱۳): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۹ شب.
  • فصل ۵ (۱۵–۲۰۱۴): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۹ شب.
  • فصل ۶ (۱۶–۲۰۱۵): تعداد بینندگان در زمان اولین پخش از شبکهٔ ای‌ام‌سی آمریکا در روز یکشنبه در ساعت ۹ شب.

سریال مرده ی متحرک (The Walking Dead) گروهی از افراد نجات یافته را به تصویر می کشد که تحت رهبری فردی از درون گروه به بقاء خود ادامه می دهد. این سریال هم به مانند بسیاری از سریال های هالیوود در درون خود دارای شخصیتی مسن و آرامش بخش گروه است. همچنین بخش قابل توجه ی از سریال را روابط عاطفی و مخصوصا غیر اخلاقی نامتعارف جلو می برد.

Andrew lincoln: بازیگر نقش ریک در سریال ، ریک را می توان همان برگزیده و نجات دهنده ی دانست که با رهبری انسان ها در آخرزمان به آنها بشارت بهشتی عاری از گناه و سرشار از پاکی را می دهد. نقش ریک در طول داستان به عنوان هدایت کننده به سمت آینده ی روشن تر معرفی می شود. آینده ی که حتی خود ریک هم نسبت به آن تردید دارد.

Jon Bernthal : بازیگر نقش شان در فیلم ، شخصیتی که در ابتدا به اشتباه به بیراهه کشیده می شود ولی در ادامه ی داستان با علم به اشتباه بودن رفتارهایش همچنان راه غلط را در پیش می گیرد. شان را می توان مرز میان انسان بودن و زامبی شدن دانست ، شخصیتی طماع و حریص که چشم طمع به همسر دوست خود نیز دارد. کاراکتری منفی که حس نفرت را در بیننده بر می انگیزد حسی که بعضا قوی تر از حس نفرت به زامبی ها می باشد.

 Sarah wayne callies: بازیگر نقش لری در سریال مرده ی متحرک شخصی که بیشتر معروفیت خود را مدیون بازی در سریال فرار از زندان می باشد. لری که در سریال همسر ریک می باشد به عنوان خانمی باردار نماد امید به آینده ی روشن است .

Lourie holden : وی در خانواده ی هنرمند بزرگ شده است و تاکنون همکاری های متعددی را با فرانک دارابونت کارگردان سریال مرده ی متحرک داشته است ، در سریال مرده ی متحرک بازیگری در نقش اندرا را بر عهده دارد.

در سریال مرده ی متحرک این شخصیت مرز بین امید داشتن به آینده و ناامیدی از آینده می باشد شخصی که توسط دریل پیر گروه از ناامیدی به سمت امید هدایت می شود. با دقت در این شخصیت می توان دریافت که امید تنها فاکتری است که افراد را ملزم به بقا در جامعی گرفتار در ناهنجاری ها می کند و انسان امیدوار به آینده با تلاش خود ضمن باقی ماندن در گروه انسان های سالم می تواند نقش ماثری در بقاء جامعه ی سالمی که در آن زندگی می کند نیز داشته باشد.

Jeffrey DeMunn : بازیگر ثابت اکثر فیلم های فرانک دارابونت که در این سریال در نقش دریل ظاهر شده است. دریل ریش سفید گروه و دانای کل در جمع است شخصیتی که همواره مراقب نقاط اآسیب پذیر گروه می باشد و همواره تلاش می کند گروه را از انحراف و انحتاط نجات دهد.

Steven Yeun : بازیگر کره ی اصل سریال که در نقش گلن ظاهر شده است. گلن را می توان سرباز خط مقدم گروه دانست شخصی که در خطرناک ترین شرایط برای گروه نقش عامل و سرباز را دارد نقشی که بدون آن هرچند گروه دارای رهبر نیز باشد ولی خیلی زود نابود می شود.

نکته قابل توجه در مورد این کاراکتر آن است که همواره در جوامع غربی افراد با نژاد های غیر آنگلوساکسونی به عنوان سربازانی به خدمت گرفته می شوند که در خطرناک ترین مواقع با گذشت از جان خود گروه را حفظ کنند.

مولف اثر :

Frank Darabont : فرانک دارابونت به عنوانی نویسنده و کارگردان این اثر موفق سینمای یکی از مهم ترین عواملی بوده است که این سریال را در زمینه های مختلف به خصوص جذب مخاطب یکه تاز کرده است.

سریال مرده ی متحرک که اولین تجربه ی فرانک دارابونت در زمینه ی کارگردانی و نویسندگی اثار تلوزیونی می باشد وی را وارد فاز جدید از فعالیت های هنری خود کرده است. پیش تر در ایران این کارگردان بزرگ سینما را با اثاری همچون رستگاری از شاشون (برترین فیلم تاریخ سینما در رتبه بندی imdb) و فیلم مسیر سبز که روایت کننده ی داستان مسیحی امروزی و در بند است می شناختیم.

سریال (The Walking Dead) بعد از آخرین قسمت دلهره‌آور فصل قبل و یک سکانس پایانی فوق العاده به همراه بازیگران‌اش و یک تریلر خاص به کامیک کان امسال اومده. نکته جالب درباره انتهای فصل قبل و شروع فصل بعد اینه که وقتی «نیگان» (شخصیتی که جدیدا به سریال اضافه شده) جلوی همه راه می‌ره و یه نفر رو انتخاب می‌کنه تا بکشه اصلا معلوم نیست کدوم شخصیت به قتل می رسه. بازیگرها هم اعتراف کردن که از این موضوع بی خبرن چون کارگردان این صحنه رو برای هر کدام از بازیگرها یک بار فیلمبرداری کرده! تهیه کنندگان سریال با یک تریلر ۳ دقیقه ای وعده پخش در اکتبر امسال رو دادند. فصل سوم سری بازی (The Walking Dead) هم که در حد خودش با استقبال قابل قبولی روبه‌رو شده بود، در کامیک کان ارائه شد.

«ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند

<hr />
<p style=”text-align: left;”> Rick Grimes is a former Sheriff’s deputy who has been in a coma for several months after being shot while on duty. When he awakens he discovers that the world has been ravished by a zombie epidemic of apocalyptic proportions and that he seems to be the only person still alive. After returning home to discover his wife and son missing, he runs into survivors Morgan and his son; who teach him the ropes of the new world. He then heads for Atlanta to search for his family. Narrowly escaping death at the hands of the zombies on arrival in Atlanta he is aided by another survivor, Glenn who takes Rick to a camp outside the town. There Rick finds his wife Lori and his son, Carl, along with his partner/best friend Shane and a small group of survivors who struggle to fend off the zombie hordes; as well as competing with other surviving groups who are prepared to do whatever it takes to survive in this harsh new world. Now they …must try to work together and protect themselves, from the dead, but</p>
 
دیدگاه کاربران :وارد کردن دیدگاه