10 سریال برتر 2016 | Top 10 TV Shows of 2016

Movie VoV


دانلود فیلم و سریال های روز جهان – ویکی پدیا هنر هفتم
Top 10 TV Shows of 2016

10 برنامه تلویزیونی برتر در سال 2016

 

این لیست رتبه بندی 10 برنامه تلویزیونی برتر در طول سال 2016 است, که بیشتر به طور مداوم جزء محبوب ترین برنامه ها از نظر کاربران سایت IMDB را نشان میدهد. این رتبه بندی براساس بازدید 200 میلیون کاربر در ماه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

10. “Daredevil “Netflix

 

1-بی باک نام مجموعه تلویزیونی است که توسط شبکه نتفلیکس در سال 2015 پخش شد. داستان سریال در مورد یک وکیل نابینا است که بر خلاف این که شخصیتی ارام و به دور از درگیری دارد اما در تاریکی شب مبارزی جان سخت است. در فصل دوم دو شخصیت جدید, فرانک کاستیس (یا, پانیشر) (Jon Bernthal) و الکتا ناچیوز (Elodie Young) به سریال اضافه شده اند. بی باک در تلاش است تا یک باند را نابود کند.

 

 

 

 

 

 

 9. “Vikings “History

 

2-تاخت و تاز در تاریخ در جهان برنامه های تلویزیونی به صورت یک ضربه محکم به منتقدان و بینندگان است. سریال ویکینگ ها از طرف تهیه کنندگان برای 20 قسمت دیگر تمدید شد تا فصل پخجم آن را در سال 2017 به نمایش درآید. وایکینگ ها یه درام تاریخی داستانی است که به بینندگان شخصیت های نمادین و داستان های حماسی در مورد درگیری ها و جاه طلبی ها میپردازد.

 

 

 

 

 

 8. “Orange Is the New Black “Netflix

 

3-نارنجی همان سیاه است نام سریال آمریکایی و باز هم از شبکه نتلفیکس است که از سال 2013 شروع به پخش کرده است. داستان در مورد زندان زنان است که دید بیننده را نسبت به زندان و درگیری های بین زندانیان را به صورت کمدی نشان میدهد. سریال تا فصل هفتم تمدید شده است.

 

 

 

 

 

 7. “Mr. Robot “USA

 

4- سریال مستر روبات با داستانی کاملا متفاوت بدون شک هر مخاطبی را جذب خود میکند و همین دلیلی بر قرار داشتن اسم سریال در این لیست است. داستان اقای روبات در مورد گروهی از هکرها است که در تلاش برای نابودی سیستم سرمایه داری جهان است. فصل سوم این سریال در سال 2017 شورع به پخش خود خواهد کرد

 

 

 

 

 

6. “The Flash “The CW

 

5- سریالی از شبکه سی دبلیو که توانست با سریع ترین مرد جهان در جایگاه ششم در این لیست قرار گیرد  « فلش » از زندگی جوانی کاملا معمولی به نام “باری آلن” آغاز می شود تا به ابر قهرمانی در جهان تبدیل شود را روایت میکند البته سریال خیلی از جاهات را نمیتواند به نمایش در آورد اما با ین حال نظر خیلی از بینندگان سریال را جلب کرده است در فصل سوم قرار است 23 قسمت از این سریال نمایش داده شود.

 

 

 

 

 

 

 5. “American Horror Story “FX

 

6- با هم نیروی منهدم کننده رایان مورفی این سریال را به یکی ار بهترین سریال های ژانر ترسناک تبدیل کرده است. فصل هفتم سریال سپتامبر 2017 شروع به پخش خواهد کرد.

 

 

 

 

 

  

 4. “Westworld “HBO

 

7- سریال جدید شبکه اچ بی او مانند بازی تاج و تخت نظر خیلی ها را به خود جلب کرد. سریال با داستانی تخیلی در محیطی وسترن جهانی کوجک را خلق کرده که قدرت نابودی جهانی را دارد. داستان در مورد ربات های انسان نمایی است که توسط انسان ها کنترل میشود تا داستان هایی را روایت کنند

 

 

 

 

 

 3. “The Walking Dead “AMC

8- در دنیای زامبی ها سخت ترین کر نجات جان خود است اما زمانی انسانی سادیسمی شما را بگیرد آرزو میکنید که خوراک زامبی ها میشدید. مردگان متحرک نام سریال شبکه ای ام سی است که توانسته با داستانی هر چند تکراری اما با محیطی متفاوت خاطبان خود را راضی کند تا جایی که رتبه سوم امسال را برای خود کسب کند

 

 

 

 

 2. “Stranger Things “Netflix

 

9- نتفلیکس با این که شبکه ی اینترنتی است اما بدون شک برترین سریال ها را امسال به نمایش در آورده است. تا جایی که رتبه دوم این لیست برای سومین سریال این شبکه قرار گرفته است. چیز های عجیب نام سریال است که توسط برادران دافز ساخته شده, داستان سریال درباره ناپدید شدن پسری است.

 

 

 

 

 

 

1. “Game of Thrones “HBO

 

10- بدون شک بهترین سریال این چن سال اخیر بازی تاج و تخت بوده تا جایی که در تمامی جشنواره ها سعی کرده تمام جوایز خوب را برای خود بردارد. دنیایی که جرج آر. آر. مارتین ساخته تنها مختص به این سریال نمیشود و باید منتظر داستان های زیبایی از این دنیا باشیم. بازی تاج و تخت که روایت گر 7 قلمرو برای کسب پادشاه است که بی خبر از بزرگ ترین خطر دوران تاریخ در حال جنگ برای کسب تاج هستند. شروع فصل هفتم سریال در تاریخ 25 ژوئن 2017 است.

 

 

 

Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 Top 10 TV Shows of 2016 دیدگاه کاربران :وارد کردن دیدگاه